| cemre a întrebat:

M-am despartit de iubit acum 2 saptamani si veau sa ma impac cu el cu o pot face?

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Poti sa-i spui sa mergeti la un suc, si sa-i spui ca viata pentru tine fara el, e alb-negru, deci pur si simplu u nu te mai poti bucura de viata fara el.
Dar trebuie sa te gandesti foarte bine inainte de a face decizia asta, pentru ca va fi mai greu mai tarziu sa te desparti de el, si/sau poate avea repercursiuni pentru mai tarziu.
Gandeste-te bine, uite aici o melodie foarte frumoasa care sper sa-ti arate calea buna :http://www.youtube.com/watch?v=lDAP1FzfRs4 se cheama Without You (fara tine ), fundita?:)

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca el inca te mai place da, dar mai asteapta putin, o sa iti treaca intr-un timp

| roxypoop a răspuns:

Daca si-a gasit pe altcineva e putin mai greu, dar daca nu inseamna ca te iubeste sincer, spune-i ce simti fara ezitari si daca te iubeste o sa va impacati