| RoX_6698 a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu dintr-o cauza josnica. Mi-au aparut cosuri si mi-e rusine de elcrying. El este foarte suparat si nu stie cu ce a gresit... dar am de gand sa scap de cosuri, iar cand voi scapa il voi contacta.Nu stiu ce sa ii spunthinking Nu mai rezist chestiile astea pe fata measad, si nu vreau sa dau cu piciorul la jumate de an. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| IepurashRocker a răspuns:

Suna-l pe prietenul si spune-i motivul pentru care te-ai despartit de el! Poate cand tu scapi de cosuri nu va mai dori el o relatie straight face spune-i adevaratul motiv, sunt sigura ca el te place asa cum esti! Pentru cosuri cumpara-ti crema Cutaden, e 10 lei, si o pui noaptea ca o masca, apoi cand te trezesti freci bine cu apa calda si un prosop si te dai cu o cremita pentru hidratare... si iti vor trece! Impaca-te cu el! Nu da cu piciorul la jumate de an, spune-i problema si va intelege!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ai dat dovada ca esti imatura la faza asta...

| push2gl a răspuns:

Nu ar trebui sa dai cu piciorul la jumate de an din viata ta pentru o asemenea cauza,daca pe el nu-l deranjau si nu te-a parasit pentru asta,de ce l-ai parasi tu, poate el chiar te iubeste de asta nu te paraseste, cosurile sunt ceva normal la o varsta si pana iti trec daca el isi face alta prietena nu o sa-l regreti?

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Spune-i lui toate astea... poti fii cu el in timp ce scapi de cosuri stai linistita. Daca te iubeste nu o sa ii pese de ceva ce o sa dispara in timp. funda?

| Juliii a răspuns:

Nu cred ca acesta este un motiv pentru a te desparti de prietenul tau. Daca el te iubeste cu adevarat va fi langa tine fie ca ai sau nu cosuri pe fata.Si apropo, sa ai cosuri e ceva normal in adolescentabatting eyelashes