| alice_3838 a întrebat:

M-am gandit se ma mut din clasa din anumite motive. Dar nu stiu daca chiar sa ma mut? in acea clasa sunt elevi de treaba dirigintele e ok si mai este si baiatul de care imi place acolo. Ce sa fac? (funda***)

Răspuns Câştigător
| HasisS a răspuns:

Aparentele inseala.Si principalul motiv cred ca este baiatul de care iti place.Nu-ti fa sperante ca poate sa nu mearga si sa nu te mai poti intoarce la colegii tai.
Gandeste-te bine!

1 răspuns:
| dulcykaLy a răspuns:

Depinde de motivele care te fac sa vrei sa te muti. daca sunt intemeiate si mutarea te-ar face sa te simti mai bine, este ok.