| catybaa a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu o meldie pentru soneria telefonului mobil? As vrea una care sa inceapa tare

Răspuns Câştigător
| CopilașTembel a răspuns:

Eu iti recoman melodii Ai Se Eu Tu Pego love struck-Michael Telo deoarece se aude foarte tare la inceput.tongue

| catybaa explică (pentru CopilașTembel):

Iti multumesc mult chiar o am pe telefon si am sa o pun :*

| catybaa explică (pentru CopilașTembel):

Iti miltumesc mult chiar o am pe telefon si am sa o pun:*

| CopilașTembel a răspuns (pentru catybaa):

E melodia mea preferata love struck, chiar acum o ascult tongue.

4 răspunsuri:
| niponX a răspuns:

Dragă Caty,

Uite, eu am avut o perioadă melodia snoop dog(david guetta remix) - sweat și se auzea destul de tare. Dacă îți place, ți-o recomand.

Cu drag,
niponX