| andrei995 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine? imi plac doua fete una mie ca o iubita ceva de genul iar cu cealalta sunt prieten vechi si imi place, ma rog imi plac amandoua ambele sunt frumoase numai ca una e mai nebuna in sensul bun iar a doua e mai serioasa si mai greu de impersionat, prima e prietena veche.ma jutati cu un sfat? va rog. multumesc.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Ai sanse mai mari sa te combini cu prima fiind o prietena mai veche de-a ta, dar daca va certati sau ceva s-ar putea sa nu mai vbiti deloc pe urma asa ca mai bine incearca cu a doua...
Bafta!

5 răspunsuri:
| alissya a răspuns:

In momentul asta ma simt in pielea primei prietene laughing

| Scriiitoare a răspuns:

Parerea mea este ca a doua ar fi mai bine... ce-a nebuna decat sa ai o relatie pocaitalaughing) mai bine distractiva:*

| Mist a răspuns:

Daca vrei o relatie de durata as recomanda-o pe cea serioasa, pentru ca nu cred ca daca o cuceresti nu o sa fie topita dupa tine big grin sau ma rog oarecum ceva in genul, cea mai "nebuna" nu cred ca ar dori o relatie mai lunga
Vezi si tu care din ele a mai fost implicata intr-o relatie serioasa sau nu si alege big grin Bafta

| andrei995 explică:

Funky, la asta m-am gandit si eu inainte sa ii spun ca o plac, in vara, deci ea stie, si acum inca vorbeste cu mine, dar se uita in altfel la mine, ma suna sa plecam impreuna de la scoala sa mergem impreuna cateodata la scoala deci e ceva ceva legat de ea

| funkypunkylove a răspuns:

Daca sunteti prieteni buni (vb aici de prima ) RENUNTA la aceasta idee pentru ca nu merita sati risti prieteniabatting eyelashes A DOUA