| AndreiDoMino a întrebat:

Sunt doua fete care ma plac si sunt prietene dar eu sunt cu una dintre ele iar cealalta e foarte geloasa si incearca sa ne strice relatia. A amenintato ca o paraste pe iubita mea parintilor ei ca este cu mine, ce gest de imaturitate.Nici nu ii este prietena daca face asa ceva, nu ne lasa sa fim fericiti cu toate ca ii place de mine. Ce urat nu?

3 răspunsuri:
| fetitsa3 a răspuns:

Foarte uratworried
vorbeste cu iubita ta. spune-i tot ce se intampla si ce parere ai despre prietena sa...
intr-un fel va trebui sa aleaga...o sa-i fie greu
dar spune-i iubitei tale cum e de fapt o prietena adevarta.si poate o sa'i deschizi ochii si ei...
sau mai ramane ceva de facut =o evitatihappy
sau iubita ta poate sa o ameninte la randul ei pe afurisita aia ca daca nu se potoleste o va lasa balta. poate asa va merge
mult noroc!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e urat dar daca cealalta fata te iubeste nu realizeaza ce face sau spune. ii este prietena dar numai ca e orbita de iubirea pentru tine si te vrea doar pentru ea ar face xce sa va despartiti dar vorbiti aman2 cu ea si sp chiar uh ca chiar daca te desparti de iubita ta tot nu o poti place sau iubi pe ea. poate va intelege ca uh o iubesti pe prietena ei si ca nu esti genu sa sa combine cu xce fata asa simplu.nu stiu ce sa-ti zic dar incercarea moarte n-are asa ca incearca sa vb cu eawinkingbatting eyelashes sper ca te-am ajutatbatting eyelasheswinking

| AndreiDoMino explică:

Multumesc mult chiar mati ajutat.