| carlutza1001 a întrebat:

Ma confrunt cu o situatie ciudata. Am in clasa un coleg f de treaba, ne intelegem bine, mai iesim si in oras din cand in cand. Este unul dintre cei mai amuzanti tipi pe care ii stiu si de aceea, mai bine de jumatate din timp il petrecem razand. Alaturi de el ma simt eu si nu trebuie sa port nicio masca. Totul s-a schimbat in momentul in care am aflat ca lui ii place de mine de la un prieten de-al sau. Acum mi-e frica sa fac unele gesturi pentru ca nu vreau sa inteleaga gresit. Il plac extrem de mult, dar ca prieten si nu ca altceva. Mi-e teama ca nu cumva sa il ranesc pentru ca mi-a povestit ca in trecut a trecut printr-o situatie similara...Nu stiu ce sa fac. Am incercat sa ii indrept atentia spre niste fete care stiu ca il plac, dar mereu le gaseste defecte si alte cele.
Voi cum ma sfatuiti sa procedez? Nu pot sa vorbesc cu el deschis pentru. ca el nu stie ca eu am aflat ca ma place si ar iesi o harababura. deci ce sa fac?straight face

5 răspunsuri:
| IngerAlb a răspuns:

Zi-i intr-o zi asa: vai am vazut un tip dragut.El o sa fie trist si o sa realizeze ceva: ca trebuia el sa-ti spuna cu gura lui.Si va regreta si o va lasa balta.

| TeQui a răspuns:

Explicai ca ai prieten... Cum ramane cu povestea aia de dragoste care o scriai inainte? Sunt oameni pe TPU care chiar vor sa auda continuare... si mie imi placea la nebunie sa citesc ceea ce scriai chiar as vrea sa continui povestea plizz anunta-ma daca ai un blog. nu imi pasa daca e real sau nu ceea ce scriai tu era fascinant Si daca nu e real ( ceea ce nu cred ) Ai imagintie! si nu ai nimic de pierdut pliz nu renunta!

| rox13yy a răspuns (pentru TeQui):

Chiar esti fanul ei nr1

| TeQui a răspuns:

angry(( Carla uh mai intriii pe TPU?

| Saya a răspuns (pentru TeQui):

Ultima logare: 10 Dec 2011