| anonim_4396 a întrebat:

Ma doare in gat foarte tare, am luat multe pastile dar nu si-au facut efectul.
Imi este frica sa tusesc deoarece ma sufoc si intru in panica, ce sa fac
?

3 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Iti recomand, amoxicilina forte, una la 8 ore si vitamine C cu propolis!
Tratamentul asta mi l-a prescris doctorul, am patit si eu ca tine, ma durea asta tare, incat de cate ori inghiteam (chiar si propia saliva), imi dadeau lacrimile de durere!
Insanatosire grabnica! :*

| Idc12345 a răspuns:

Du-te la doctor...

| Bya132 a răspuns:

Eu zic sa vizitezi medicul, va sti ce sa iti prescrie, pana atunci, eu iti recomand tantum verde ( este mentolat ) daca vrei cu un gust mai dulce iti recomand Halls ( honey-lemon ), cred ca seara ar trebui sa iti faci ' o frectie ' doar la gat cu carmol.

Numai bine!