| FataCuBuff a întrebat:

Ma enerveaza niste colegii in clasa ca ma injura si dau in mine i-am spus si lu doamna diriginta si mamei mea si tot nu inceteaza ce sa fac TPU! Cel mai bun raspuns funda

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xXDouaPuncteIcsXx a răspuns:

E foarte bine ca le-ai spus parintilor si doamnei dirigintewinking Ar trebui sa ii spui mamei tale sa vina la scoala..Sau sa le spui acelor copii ca ei atata stiu doar sa jigneasca, ca vocabularul lor doar din atata este alcatuit si ca ii intelegi de ce fac asa ca incearca si ei sa fie smecheri macar la scoala daca altundeva nu auhee hee Nu le da prea multa importantawinking Bafta:*