| Izabellaalexa a întrebat:

Ma poate ajuta cineva va rog? Pozele mele după Facebook au fost furate si publicate pe alt Facebook. Știe cineva ce as putea face?

5 răspunsuri:
| Adryan17 a răspuns:

Da-le report. Daca sunt cu tine ai drepturi asupra lor si acei utilizatori o sa fie blocati.

| RuxyzLOL a răspuns:

Sa raportezi acel facebook ..si sa-i rogi si pe altii si am itneles ca daca ala primeste multe reporturi i se sterge fb-ul big grin

| elinkya a răspuns:

Buna! Ai putea sa dai REPORT pozelor/paginii de Facebook... si poti selecta motivul sau adauga motive suplimentare.

| Izabellaalexa explică (pentru elinkya):

Multumesc frumos. Sper sa meargă