| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt foarte prost straight facestraight face. E vorba de un baiat, de fapt, de acelasi baiat. Dupa ce nu am vorbit o saptamana, ne'am intalnit aseara. A vorbit cu o prietena, si i'a spus ca nu o sa o lase pe prietena lui pentru mine, si ca asteapta sa mai cresc, si nu stiu la ce se refera.Si daca nu o lasa pe aia pentru mine, de ce se da la mine? Aseara trebuia sa stea pana la fix ca sa imi spuna lma, dar ii era frig, si a plecat putin mai devreme, m'a pupat pe obraji, pe frunte, si dupa m'a sarutat.Nu il inteleg, nu inteleg ce vrea, si, mi-am stricat si ziua de nastere din vina lui straight face. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Fii un pic mai indiferentă şi nu'i mai da atâta atenţie.El aşteaptă să mai creşti, dar nu prea.adică deja te sărută şi chesti de genul.Nici el nu prea ştie ce vrea.

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

@ Moata, nu are cum sa se foloseasca de minehee hee

| Djlsghtnquuw a răspuns:

@roxy,chiar daca il ignor, el vine la mine si ma imbratiseaza, sau ma intreaba de ce sau daca sunt suparata.

| MoatZa a răspuns:

Poi draga mea.
ar fi doua varinate
Prima: daca a zic ca esti mica.inseamna ca nu stiu.se foloseste de tine. ceva de genu
iar a doua varianta e ca nici el nu stie ce vrea de faptbig grin.ori inca se gandeste si nu stie ce sa aleaga! sper ca ti-am fost de ajutorrhappy>. funda?

| BuBu2403 a răspuns:

Spune-i : eu nu o accept sa sufar din cauza ta. mai astept sa sa iti creasca minte apoi vorbim... si incearca sa-l uiti. nu mai vorbi cu el

| roxi271 a răspuns:

Ignora-l poate asa va putea sa aleaga pe cea de care ii place:d