| JustMe a întrebat:

Mai am un an si intru la liceu, dar nu stiu la ce profil sa dau. Imi place matematica, fizica, chimia si engleza. Urasc biologia, istoria si franceza, si nu prea ma dau in vant dupa romana. La ce profil ma sfatuiti sa dau?

Răspuns Câştigător
| bulebule a răspuns:

Mate-info.
Daca-ti place engleza si te tii de invatat, poti merge la bilingv.winking

9 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Mie imi place muuuuuuuuuuuuult engleza :X Eu dup fac. dau masteratu si ma duc la fakultate de medicina. La licea de bio-ch. zic eu big grin

| Marii a răspuns:

Stiinte ale naturii. happy

| Betty18 a răspuns:

Mate info este cel mai potrivit pentru tine dupa parerea mea

succes

| g_7133 a răspuns:

Mate info, engleza intensiv happy.

| alexxxutz a răspuns:

In orice caz sfatul meu este sa dai la un profil real. Mate-fizica, mate-info sau oricare altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mate-fizica. exista acest profil la liceul la care vrei sa dai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiinte ale naturii (mate, fizica, chimie, bio) cel mai apropiat d ce vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uman filologie bilingv germana intensiv

| kokolino a răspuns:

La orice profillaughing)