| cosmin444 a întrebat:

Mai au vreo semnificatie cuvintele "TE IUBESC" in ziua de azi? sau totul se rezuma la bani?

Răspuns Câştigător
| Andrei233 a răspuns:

Eu cred ca "Te iubesc" nu prea mai exista in ziua de azi happy

3 răspunsuri:
| MusicFan_6770 a răspuns:

Nu, nu prea... dar pentru mine inseamna ceva. nu ma intreba ce ca nu pot explica

| Andreea11_6873 a răspuns:

Pai...ce sa zic! Pentru niste oameni care se iucesc, cuvantul te iubesc! inseamna! Dar pentru niste oameni fani de bani! laughing.ce sa zic! Nu mai inseamna decat bani! sad

| Lalalala_4570 a răspuns:

Nu mai au nicio semnificatie.