| InfiniteInfinity a întrebat:

Mai deci va rg sa-mi raspundeti sincer! Voi credeti in chesti satanice reincarnari fantome si tot felul de chesti din astea? Dau funda' pe cal care raspunce cel mai bine si incearca sa explice o intamplare curioasa si,, infricosatoare" din viata lui

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

So... eu ador lucrurile astea... adica nu s satanista laughing) doar pentru divertisment.
eram intr.o seara, dupa ce am terminat de invatat [ pe la 1 noaptea blushing. am avut muult in ziua aia:d ] mm dus la baie sa ma spal pe dinti si pe atunci circula povestea aia cu Bloody Mary [ se spune ca daca la ora fixa, ii strigi numele in oglinda de 3 ori, iti apare... cu un ursulet si vrea sa fiti prieteni... cu un cutit si vrea sa te omoare nu mai stiu povestile variaza cauta tu pe net ]
Normal ca imi era putin frica si mm uitat in oglinda si am zis fara sa vreau in gand de 3 ori numele ei si dupa mi.a stat inima in loc x_x.
Nu s.a intamplat din fericire nimic dar m.am bagat rapid in pat.
La un moment dat sora mea mai mica [8ani] care dormea de pe la 9. [ ca are ore dimineata eu am dupamiaza. ] s.a sculat brusc in fund, s.a dat jos din pat.
S.a urcat incet inapoi in pat si si.a luat ursuletul si a zis "hai sa mergem".am incremenit. straight face
Dupa vreo 10 secunde s.a urcat inapoi in pat si a adormit.
Ce e curios e ca pe sora mea o cheama Maria.
ma jur ca nu e inventata!

3 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Cred. Tu crezi in vampiri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai.dar trebuie sa faci un legamant cu satana,sa-l iscalesti cu propriul sange. dupa aia trebuie sa cauti sa faci doi adepti, sa profanati morminte sa daramati cruci, dupa care sa ucideti un om.asa ajungeti si voi niste mici satane traitoare prin puscarii, facand numai rau, si terminand asa cum va hotara satana.

| ciupacabra a răspuns:

Cred