| AngiiiBlake a întrebat:

Maine am examenul national. Nu mi`e frica, dar as vrea sa stiu daca pot sa scriu si cu creionul grafic [ma refer la sublinieri / delimitari in fraza; incercuiri de diftong / triftong / hiat; etc.] Funda.

Răspuns Câştigător
| Yana a răspuns:

Ti-as recomanda sa nu faci lucrul asta. Este indicat sa folosesti acelasi pix/stilou. De obicei, creionul se foloseste strict pentru figurile geometrice de la matematica/fizica.

Bafta la examen!

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nimic nu se subliniaza pe foaia de examen.(altfel se considera semn)
Nu este necesara delimitarea frazei, doar alegerea literei corespunzatoare raspunsului corect.

Bafta

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Nu ai voie sa faci nimic de genul deoarece este considerat un semn.Succes!happy

| whatever_6782 a răspuns:

Clar nu, de fapt nu ai voie nici macar sa subliniezi.