| alextiri a întrebat:

Maine imi fac radiografie pulmonara si as dori sa aflu daca se vede ca am fumat...prima data am tras acum 1 an si m-am apucat in septembrie pana in decembrie doar in weekend cate 10 tigari...se vede ca am fumat?

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Stai linistit ca nu se vede... decat daca te duci cu un plaman plin de fum inspirat. eu am fost la radiografie dupa 11 ani de fumat si nu se vede nimic...

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Dupa 5 ani de fumat ..ca turcii, la mine nu s a vazut nimic

| Azµre a răspuns:

Da se vede! dar oricum un nefumator care sta in preajma unur fumatori o sa se vada cam la fel laughing. Da o sa se afle asta e!

| Felys a răspuns:

Probabil depinde de aparat, eu stiu ca se vede, dar observa ca sunt persoane care afirma contrariul

| alextiri explică:

Dar la eco?