| Usgs a întrebat:

maine merg la analize si mi-e frica de ace, pentru ca doare si e ditamai acul. Cum trec peste frica?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Uită-te în altă parte, nici nu este nevoie să vezi acul.

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ditamai nu dinta-mai.
Și noi ce să facem?

| Catrice a răspuns:

Zi la careva de pe acolo să-ți dea câteva sa te leșine sa vezi cum nu simți nimichee hee

| Celcestietot a răspuns:

Bună. Nu o să ți se întâmple nimic și nu doare.

| Andreeush a răspuns:

Nu doare chiar așa de tare, e o mică înțepătură.
Nu te uita la ac în momentul respectiv.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Si ce ma doare putin, sut doar om mare care oate rabda o intepatura de tantar.
Acul nu este mare, doar ti se pare tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy
Daca trebuie facute vei trece peste durere. Nu mai esti de 2 ani, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mă gândesc că mă torturează pentru credință. Și e mult mai ușor... big grin

| IngerasulMicut a răspuns:

Te poti gandi la altceva. De exemplu: cand se pregateste sa bage acul, tu sa nu te gandesti DELOC la ac sau ca te-ar putea durea