| Anonim24122004 a întrebat:

Maine merg la o intalnire cu o veche prietena din copilarie, acum suntem adolescenti si nu stiu ce sa ii spun. As vrea sa incep conversatia complimentandu-i o poza da nu stiu ce sa zic, asa ca dati-mi exemple si dati exemple si de subiecte de vorbit rolling on the floor)))))

3 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Decât să-i complimentezi o poză mai bine privește-o atent și fă-i un compliment despre cât de bine arată și cât de mult s-a schimbat, păr, ochi, etc. Sunt sigur că așa vei face o impresie mult mai bună.

| FantasyBoy a răspuns:

Spune-i "Mi-a fost dor de tine!".

| RdP14 a răspuns:

Spune-i "Ești dulceața României, tu ești cheia bucuriei!"?