| Sprike a întrebat:

Maine o sa inceapa scoala... va bucurati happy?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Pffoa, dar nu ştiam. Trebuia să-mi zici tu. Mulţumesc pentru informaţie. Acum, pe bune... Voi ţineţi neapărat să amintiţi asta? Aproape uitasem în puii mei.

12 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

La mine deja a inceput laughing sa ma bucur?

| kri a răspuns:

Pe o parte ma bucur k ma intalnesc k iubitu si pe alta nulaughing

| LittleMønster a răspuns:

Mor pe dinauntru de atata "fericire".

| stefanioneci123 a răspuns:

Ma bucur de numai potlaughing))))))))
Imi vine sa ma omor... sa vedem cum am trezesc maine ca azi m-am trezit la 12:00 da si u funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce intrebi la Dragoste si sex?

| Sprike explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca la dragoste si sex e accesata mai des si de aia ca sa-mi raspunda mai repede tongue

| Fantastic7 a răspuns:

Mai bine nu imi aminteai -.-"

| Bellatores a răspuns:

laughing mai stilaughing

| naitreaba a răspuns:

Cata fericire in mine...

| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Daaaaaa.....suntem nespusi de bucurosilaughingrolling on the floor

| andynoss99 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nu

| IulianaRoxana a răspuns:

Nusad...mai vreau vacanta macar 1 saptamana.