| publicname a întrebat:

Mananc in fiecare zi cate 4 iaurturi mari NUTRIDAY, 2 galbenusuri, 6 albusuri, ceva piept de pui si iau suplimente nutritive (proteine)...in total 100 g proteine/zi la 60 de kg.credeti ca am sa ma ingras...eu asta vreau sad

4 răspunsuri:
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Daaa.cred ca o sa te ingrasi...(sa nu uiti sa faci si sportbig grin)

| publicname explică:

Fac sport happy

| Biencutza_3047 a răspuns:

Bineinteles ca o sa te ingrasi (dar nu inteleg. cum sa vrei asa ceva?)... dar sa stii ca nu e sanatos sa mananci 6 albusuri(treaba ta )

| J0hn a răspuns:

Eu iti zic sa nu mai mananci asa... mananca normal si fa sport asta e reteta unui om sanatos. imbraca-te bine in ton cu anotimpurile ai grija de tine si fa sport! Pa pa : )