| Bianquis a întrebat:

Marti trebuie sa duc insectarul la scoala, problema e ca nuam decat 3 insecte, a fost greseala mea canu m-am preocupat latimp si am tot incercat zilele acestea sa mai oprind insecte dar mama le-a dat drumul, si a zis ca nu stia ca-mi trebuie.colegii nu ma ajuta, vreo idee ce sa fac? cum pot face repede rost de insecte? sau de insectar? va rog dau FUNDA!

1 răspuns:
| dragosboss a răspuns:

Mergi la tara...si stay toata noapte sa prinzi licurici muste tantaribig grin succes