| Mariokasan a întrebat:

Mereu cand le spun parintilor mei ca vreau sa dorm la un prieten, ei mereu sunt contra si nu ma lasa...li se pare anormal sa merg sa dorm la un prieten. Tata mă face gay daca vreau sa dorm la un prieten si imi spune ca pot dormi si acasa nu la acel prieten...
De la vârsta de 13 ani pana acum la 17 ani ai mei au aceleași motive idioate pentru care nu ma lasa sa dorm la cineva.
Le-am explicat că ma duc sa ma distrez, cantam la chitară ascultam muzică, mai stam la o vorbă dar mie imi raspunde cu" Va puteți distra si pe timp de zi".
Mama ma punea sa fac poze prin casa la prietenul acela ca sa vada daca eu sunt la el, voia sa ii fac poze pana si lui.
Va rog frumos sa imi dati niste sfaturi cum sa îi fac sa înțeleagă ca nu am ce păți daca merg la cineva sa dorm. Nu stiu dar am 17 ani si nu cred ca mai e asa ok sa se comporte in halul ăsta

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuia sa zici ca mergi la o femeie de 30 poate te lasa

| sierra1 a răspuns:

Mariokasan : mie imi raspunde cu" Va puteți distra si pe timp de zi"

poți da un LIKE mare părinților tăi!