| Roliii a întrebat:

Mergeam spre casa noaptea si pe aceeasi strada a fost un individ de 30 de ani eu am 20 dar am fizicul ca la 16 si sunt si slab eu am trecut un metru de scara pe care trebuia sa cobor si m-am intors brusc,ala era beat si m-am speriat cand m-a intrebat ca ce fac ca o crezut ca vreau sa ma pis,i-am spus sa ma lase in pace si o venit spre mine dintr-o data, eu nu prea sunt familiar cu de astia si normal ca m-am speriat el fiind facut din punct de vedere muscular si de 30, dar a plecat nu mi-a facut nimic spre fericire mea,eu nu stiu ce sa fac in astfel de cazuri daca mai sunt abordat asa, eu nu vreau sa ma bat cu nimeni, dar cu unul din ala nu ar fi fost o bataie ci spitalizare sigura...

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca tu esti cel din poza, eu nu-ti dau mai mult de 10-11 ani!

| Kozek a răspuns (pentru Violleta2022):

O persoana inteligenta, insfarsit... (DonnaAlba)

| aXy99 a răspuns:

Si care este intrebarea?

| Roliii explică (pentru aXy99):

Intrebarea e ca nu stiu ce sa fac in cazuri de astea

| missfatadelatara a răspuns (pentru Roliii):

Fugi.

Nu dai lovitura sub centura, îți dau altii.

| Lzehxo a răspuns:

Mergi inainte, ignora persoanele de genu, nu e ok sa te certi sau sa te bagi in seama cu ele.

| z0r3Ns3n a răspuns:

Ia-ti un spray paralizant, sau daca te descurci sa dai cu pumnul, ia-ti o rozeta.