| Mariusicul a întrebat:

Merita sa traiesti atunci spuneti-mi dc ca mie nu-mi mai pasa de viata de nimica

3 răspunsuri:
| lammaroby a răspuns:

Da merita sa traiesti si motivele sunt simple si peste tot insa lumea a devenit atat de ignoranta incat nu le mai vede nici macar in fata lor. Cum sa nu iubesti viata cand te trezesti dimineata si razele de soare iti rumenesc obrajii, sau cand simti vara mirosul de fan proaspat cosit. Cand te indragostesti, cand razi, cand plangi, cand ti se frange inima ai atatea sentimente incat nu poti intelege nici macar cea mai mica parte din ele insa singurul lucru pe care trebuie sa il intelegi e ca viata este cel mai frumos dar si fiecare zi este o aventura trebuie doar sa stii sa profiti de toate oportunitatile si sa fi fericit pentru ca orice greutate ai intampina este doar un alt test pentru a face din tine bunicul indragit de toti nepotii pentru povestile fantastice pe care le spune. Succes si nu uita Traieste viata din plin pentru ca e doar una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huh.buna.as vrea sa stiu ce ai patit de nu-ti mai pasa de viata. poti sa ne spui aici si discutam deschis nu-ti fie rusine

| miaaaa a răspuns:

Styyy... intrebarea asta me-am pus-o si eu de multe ori iar de fiecare data am ajuns la concluzia ca meryta taraita, cu timpul apar lucruri care te motiveaza sa traiesti, si nu trebuie sa dai o satisfactie majora supararilor incearca sa treci peste ca chiar daca pare greu de crezut... v-a apare soarele si pe strata tawinking, smiley