| TheNinthKoopa a întrebat:

Metin2: La ce foloseste Cartea Misiunii(usor)?

Răspuns Câştigător
| ιяιηυк a răspuns:

Buna!

Cartea Misiuni usor, mediu sau greu este o "carte"[ca sa zic asabig grin] care iti ofera misiuni suplimentare care difera in functie de "carte" si de nivel. Odata ce ai facut misiunea oferita vei primi o rasplata in exp. sau bani[nu mai stiu sigurbig grin]

Sper ca te-am ajutat!

Pa, pa!:*

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

La nimic

| Nero a răspuns:

Buna
Aceasta carte iti da o misiune (usoara pentru lvl-ul tau )
Poti activa misiunea daca dai clik dreapta pe ea
bafta!

| Formula449 a răspuns:

Iti da o misiune de grad usor ^^ fundita?

| SPYKER a răspuns:

Pai apesi pe ea siti mai da o misiune pentru cei mai mici si alea expert sunt pentru cei mai mari... si daca faci misunea te si rasplatestewinking