| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am comandata de pe libris.ro cartea Sange Satanic editia 1. Credeti ca merita banii? big grin (33 lei)

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

CATEGORIC!
Am citit cartea aia de vreo 3 ori, e genială dacă mă întrebi pe mine laughing
Plus, după poza ta de profil îmi dau seama că n-ai luat cartea doar să pari cool în faţa piţipoancelor (respectiv eşti în "domeniu" cu muzica bună) deci o să-ţi placă big grin Cred. Sper laughing
Oricum, nu sunt diferenţe mari faţă de ediţia a doua, deci n-ai pierdut nimic big grin

| 1000bodies a răspuns (pentru DakotaRoyse):

Comandat* ma scuzati. Si multumesc mult! De cand am auzit de carte (adica acum o saptamana laughing) ma tot gandeam s-o iau pentru ca mi-a placute mult synapsisul sau cum se zice big grin big hug Ma bucur ca-ti place MCR :'3

| DakotaRoyse a răspuns (pentru 1000bodies):

MCR a fost (şi este, de altfel) trupă de suflet.
Anyway, Sânge Satanic e plin de metal (mai ales black) aşă că poate te introduce într-o altă lume muzicală (dacă nu eşti deja acolo).
Spor la citit big grin

| thegatekeeper a răspuns:

Am aruncat o privire pe un synopsis si pare foarte tare. Cred ca merita happy.

| tearsforfears667 a răspuns:

E superba! big grin