| nimfa a întrebat:

Mi-am luat o nimfa(femela) si eu mai am un perus tot femela. Oare o sa se inteleaga? Azi le-am dat drumu la amandoua si sau inteles stateau impreuna. Daca le-as baga pe amn2 intr-o colivie sar certa?
?

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca se vor intelege happy. Incearca love struck.

| tim a răspuns:

Nu se vor certa. si eu am un perus si il scot afara si vin vrabiile la ea si se inteleg foarte bine. ei, nu ciripeste din prima zi dar stai sa se acomodeze putin si va fi bine

| Mădălina_2296 a răspuns:

Eu tot o nimfa am, si am avut un perus... Faza e ca l-a omorat pe cel mic... sigh
Si nimfa, pe care-l credeam baiat, azi a facut un ou:X
Incearca si tu sa-i pui in acelasi loc, dar urmareste-i, sa nu se bata.

| MosCraciun a răspuns:

Cred ca sar certa.
Incearca sa pui de sex diferit.