| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am mintit parintii in legatura cu o relatie pe care am avut-o acum aproximativ 4 ani... ziceam mereu ca baiatu ma cauta, ca e de familie buna si ca imi face cadouri, dar astea erau minciunile iar cadourile mi le cumparam singura. Credeti ca parintii mei o sa afle vreodata ca i-am mintit?

1 răspuns:
| Ylenia a răspuns:

Daca o sa'l cunoasca si o sa vada ce fel de om este, da o sa'si dea seama ca ai mintit big grin dar poti sa le spui ca tu chiar il iubesti daca e adevarat, o sa inteleaga sper :*:*