| larissamaria9 a întrebat:

Mi-as dori asa mult un iphone 7 si parintii nu prea sunt de acord cu el, aveti niste site-uri cu preturi mai accesibile sau nu stiu niste idei ca sa ii conving sa imi ia?

4 răspunsuri:
| Raniaa a răspuns:

De ce îți doreşti aşa mult un iphone 7?!

| larissamaria9 explică (pentru Raniaa):

Am motivele mele

| suntserios a răspuns (pentru larissamaria9):

Pai explica le si lor motivele tale, si daca e ceva mai important decat "asa e cool" si "vreau sa ma sparg in figuri" poate ai noroc.

Pana atunci parintii tai sunt oameni care gandesc, si nu au de ce sa dea 3000 ron ca sa ai tu cu ce sa te dai mare.

| Xdreaper21 a răspuns (pentru suntserios):

Plus ca daca il scapi pe covor de la 1 cm se sparg sunt de obicei cele mai furate si o sa isi ia bataie ca altii o sa vrea telefonuk si nu o sal dea ca asa i-a zis masa cand i la cumparat sa nu il dea la nimeni