| anonim_4396 a întrebat:

Mi se pare mie s au de la o vreme in restaurantele Mc Donalds miroase ingrozitor de Urit ! Urit de tot De la preparatele prajite intr un ulei care l schimba odata la nu stiu cit timp din cite am auzit de la cineva...voi ce parere aveti.ieaht nu stiu cum poate atatia sa manance acolo...

6 răspunsuri:
| Cubulets a răspuns:

Eu zic ca McDonald's-urile din Romania sunt destul de bune. Bine ca eu am fost numai la McDonald's-urile din Bucuresti, Pitesti, Sibiu si Craiova si eu nu stiu unde stai tu. Dar oricum acolo sunt destul de curate dupa arerea mea. A re trebui sa le vezi pe alea din America. Te doare capu. Stiu ca aici ar trebui sa fie curate da sunt mai rau decat acolo...

| VadTot a răspuns (pentru Cubulets):

Pai in Bucuresti stau.laughingsi crede ma de la o vreme totul miroase a ...hoitcrying

| AlinaaAli a răspuns (pentru VadTot):

Am intrat si eu ieri intr-unul, dar nu mi s-a parut nimic ciudat, cu toate ca stiu ce se intampla acolo, pentru ca am o prietena care acolo lucreaza, dar ea nu mananca niciodata acolo laughing

| VadTot a răspuns (pentru AlinaaAli):

Sincer ai observat ca dupa ce ai mancat oricit de mult! Pina ajungi acasa iti este din nou foame?laughing)Oare de ce?laughing

| AlinaaAli a răspuns (pentru VadTot):

Pentru ca ceea ce mananci acolo, nu este sa tina de foame, si doar sa te umfle laughing

| VadTot a răspuns (pentru AlinaaAli):

Mda de aceea nu mi mai vine nici o pereche de pantaloni!laughing)