| eu_8723 a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati cei care ati mai trecut prin asta. imi placfe de nun baiat, are 25 de ani, eu sunt mai mica, am 16 ani, imi place ft mult de el... vorbim si pe mess si live de ex astqazi a venit si a stat la masa cu mine si cativa prieteni...am o stare de nervi pentru ca nu stiu ce sa faccc e un baiat foarte de treaba, calm si la licul lui.va rog din inima help me

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Cam mare diferenţa, nu crezi?

| eu_8723 explică:

Place* un* astazi* locul*...ma scuzati pentru greseli, emotiile si starile mele isi spun cuvantul