| Lory-Flory_Ticu_1999 a întrebat:

Mie imi place de un baiat super.Nu stiu daca si el ma place pe mn.Cateodata simt ca dau in nebuneli ca nu pot vorbi cu el si nici macar sa il privesc.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns:

Punete in fata oglinzi si incerca sa iti imaginezi ca vb cu el si asa te vei invata, aa oricum o sa uiti discursu...dar o sa vina de la sine ceva totusi te ajuta ceva ceva ..Bafta!

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Eu zic sa iti iei inima in dinti si sa vorbesti cu el pana nu gaseste alta fata si sa se indragosteasca de ea.

| Mark72 a răspuns:

Incearca sa-i vorbesti. Daca nu poti s-o faci fata in fata, incearca pe net. Nu stiu, facebook, mess, skype. Si nu fi prea directa cu el. Ia-l usor, apoi iti vei da seama pe parcurs daca si el simte ceva pentru tine. happy

| Lory-Flory_Ticu_1999 explică (pentru Mark72):

Iti multumesc frumos!

| Mark72 a răspuns (pentru Lory-Flory_Ticu_1999):

Placerea a fost de partea mea! happy