| Mihaela_9047 a întrebat:

Ms ca m-ati ajutat pana acum :* mai am o intrebare pentru voi whistling
de maine sunt 2 saptamani de cand m-am operat de apendicita nu stiti ceva feluri de mancare pe care le-as putea incerca m-am saturat de supa si pireu doctorul mi-a insirat ce n-am voie sa mananc si cei care au fost operati ce am voie sa mananc?
[funda :*] happy

Răspuns Câştigător
| Chocolate a răspuns:

Eu dupa 2 saptamani dupa operatie ma urcam in copaci si saream gardurile si mancam oricelaughing))
papa draga ce doresti ca nu se implanta nimicbig grin

1 răspuns:
| viv21 a răspuns:

Eu am mancat dupa 1 saptamana sarmale cu mamaliga laughing Mananca orice ca nu patesti nimic. A trecut destul timp happy