| Bombaa a întrebat:

Ne jucam cu colegii in,, INGERASUL TAINIC "Mie mi-a cazut o fata
Dati-mi niste idei ce fel da cadouri pot sa ii dau si sa nusi dee seeama ca sunt eu
Funda!

2 răspunsuri:
| Hemmingsophobic a răspuns:

Pai dacă ii plac produsele de frumusețe si îngrijire, bagă-te pe site-ul Yves Rocher. Sunt ieftine iar comanda sosește in 3-4 zile. Dacă nu, cumpara-i o carte, o cana cu ceva drăguț, o cutie pentru ceai sau ceva bijuterie hand-made care nu sunt mai mult de 10-20 lei. Ieftin, dar drăguț. happy

| bubalol a răspuns:

Flori sau vezi ce-i place vorbeste si tu cu o prietena / prieten sa te ajute sa vezi ce isi doreste

Funda?