| Anon352 a întrebat:

Neatsa TPU:* stiu ca pun cea mai stupida intrebare dar pe TPU la ce foloseste fundita?
Dau fundita:Xlove struck:X:*

Răspuns Câştigător
| Danoninooo a răspuns:

Cu funditele, poti sa devii expert TPU, cu cat ai mai multe, cu atat mai bine. kiss Sper ca te-am ajutat! Fundita?batting eyelashes

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| zippit a răspuns:

Funtita este o recompensa pentru un raspuns corect iar daca ai multe fundite devi Expert TPU happy

| LarisaOana a răspuns:

Fundita e ca un fel de recompensa, ea se da celui mai bun raspuns dupa parerea utilizatorului care a pus intrebarea.Cei ce au cele mai multe funda sunt experti TPU. Sper ca ai inteles la ce folosesc funditzele, pentru a ajuta utilizatorii acestui site sa devina experti TPU sau macar sa fie recompensati pentru ca te-au ajutat.

| LarisaOana a răspuns:

Pentru a recompensa cel mai bun si folositor raspuns.

| sophieLY a răspuns:

Pai,daca primesti fundita avansezi din ce in ce mai mult pe tpu.Cand o primesti inseamna ca le-ai dat oamenilor un raspuns folositor la intrebarea care au pus-o.Cu cat ai mai multe fundite, esti mai avansata pe acest site, si cine stie... poate vei deveni userul anului.Succes!
Numai bine!