| Solovey a întrebat:

Nici nu stiu de unde sa incep. In urma cu 3 saptamaini mi-am rupt piciorul. Am stat cu piciorul la tractie 3 saptamaini. Azi am ajuns acasa. Stau cu piciorul in ghips inca 6 saptamaini. Chestia e ca merg intr-un picior cu niste bete( nu stiu cum se numesc) Dar mereu ma duc pe spate si nu pot sta in piciorul cel sanatos. Parca nu imi ajunge putere sa merg pe el. Daca e atrofiat ce exercitii imi recomandati sa fac. Apropo cand calc pe talpa piciorului cel sanatos ma doare talpa.

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Nu prea e recomandat sa te fortezi prea tare. Incearca sa te sprijini mai mult in acele bete si sa nu mai fortezi piciorul cel sanatos.

1 răspuns:
| Solovey explică:

Mss, mai astept raspunsuri sa vad ce fac.