| anonim_4396 a întrebat:

No bun, de câteva zile am văzut o fata la sala, primele dati nu prea am bagat-o de seama asa, nu ma uitam in mod special la ea, dar ieri, m-am îndrăgostit de ea, suntem din acelasi oras(cred) liceul unde învață ea nu e chiar așa departe de al meu si singurul loc în care am văzut-o a fost la sala. Si de atunci mă tot gândesc cum mă pot baga in seama cu ea, eu sunt și timid de fel si mna, e putin mai greu sa abordez o fata,, random,,. M-am gândit să încep cu un buna, ce faci, cum merge antrenamentul și chestii, dar cam atat, nu stiu. O sa incerc sa ii cer și Facebookul ca sa ținem legătura, o mai întreb când la sala sau unde e și după câteva zile as vrea sa o scot la un suc, dar nu știu cum să fie prima noastră discuție, nici nu știu ce comportament are, cum gândește, voi cum ziceți?

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca ai vazut-o la sala inseamna ca au vazut-o si altii de ce nu mergi direct la ea sa o abordezi?

| AndreiSingurul a răspuns (pentru aditimus):

Mai întâi să fac o legătură cu ea

| aditimus a răspuns (pentru AndreiSingurul):

Ca sa faci o legatura incearca sa fi direct.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"eu sunt si timid".Din start nu ai nicio sansa daca nu te schimbi rapid! Cu timiditatea nu cuceresti nicio fata, ba din potriva, le usuci! Trebuie sa ai incredere in tine si sa arati bine, astea sunt chestiile pe care le vor fetele!