| 4ndr334 a întrebat:

Nu am incredre in mine, prietenii mei ma indeparteaza de ei, nu ma cheama cu ei pe afara, probabil pentru ca stiu ca parintii mei nu ma lasa pe afara si chiar daca m-ar lasa tot m-as simti inconfortabil. Nu sunt obisnuita probabil sa ies in mediul acesta al adolescentilor din cauza parintilor mei care nu mi-au acordat libertatea necesara. Spre exemplu eu ies din casa doar daca merg sa fac cumparaturi cu ai mei sau daca mergem in vizita la rude, in rest zac in casa. Ce pot sa fac ca sa scap de sentimentul asta? Vreau o adolescenta normala.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să scapi de sentimentul ăsta atunci când o să devi independent și o să ai casa și banii tăi ca să nu-ți mai controleze părinții viața.