| georgyana19 a întrebat:

Nu am intrat de cateva luni bune pe un id, si cand sa intru nu mai merge nu stiu de ce. Am tot bagat parola dar nu a intrat nici cum, poate mi am gresit eu sau uitat parola. Spune-ti-mi va rog ce pot face, cum sa mi schimb parola uitata?

Răspuns Câştigător
| 93Anna93 a răspuns:

Daca nu intri mai mult timp pe un id, acesta este dezactivat, apoi sters. Trebuie sa te loghezi de pe yahoo.com, apoi o sa iti apara o fereastra in care iti zice ca id-ul a fost dezactivat si te intreaba daca vrei sa il reactivezi.