| Monycina a întrebat:

Nu as vrea sa mai primesc mesaje si apeluri de la cineva, cum as putea sa fac asta? Funda

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai mobil android in market gasesti multe aplicatii gen call blocker sau block call, si introduci numarul odata ce ai programul iar cand suna ii da ocupat si nici SMS nu poate trimite.

| Un1kuL a răspuns:

Poti sa redirectionezi apelurile de pe nr lui spre un alt numar sau o casuta vocala.vezi ca gasesti asta in meniul telefonului la setari>setari apeluri