| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa nu mai primesc mesaje si apeluri thinking, exista o metoda? Dar fara sa imi schimb numarul de telefon.

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Pe Nokia mi se pare ca e o optiune in telefon ca sa "filtrezi" mesajele pe care le primesti, insa legat de apeluri nu cred ca se poate. Eventual daca vrei suna la departamentul de relatii cu clientii din cadrul retelei la care esti, si intreab-o pe operatoare daca se poate face ceva. De regula sunt numere gratuite. happy

7 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Depinde de tilifon. Spre ex pe nec-u de l-am avut inainte aveai optiunea de ignore la fel ca la messenger.

| radu75 a răspuns:

Ba da, la nokia optiunea de "filtrare" e valabila si pentru apeluri(dar numai la unele modele). uitate bine in meniul tel

| Ea12345 a răspuns:

Ma gandeam sa redirectionezi apelurile, dar nu cred ca poti pentru un singur nr de telefo, ci pe toata agenda.happyCe usor e pe mess... ignor si la culcare!laughing

| lost.in.rain a răspuns:

Sunt telefoane care permit blocarea unui anumit nr din agenda.

| Green a răspuns:

Nu cred ca se poate.
doar daca ii iei telefonul si stergi nr tau de telefon laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze, am uitat sa mentionez ca vreau sa nu mai primesc mesaje si apeluri de la o anumita persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am lg shine, la el merge?