| AvalohAlyn a întrebat:

Nu credeam ca o sa ajung vreodata sa pun intrebarea asta dar o pun acumlaughing Deci pana acum am avut doar o relatie de dragoste cu o fata de 3 luni,nu stiu daca se numeste relatie, am fost lasat pentru altul (mai uratel zic eu dar mai smecher(bine acum fiecare cum l-a lasat Creatorul). Dupa nu am mai avut.Voi ati avut? Problema e ca deja am 18 ani.Vreau sa imi fac un tatuaj cu un tigru pe umarbig grin Nu reusesc sa imi gasesc iubita,problema nu e deloc ca nu sunt frumos ci ca sunt mai timid,mai cuminte,mai normal,mai linistit. Uneori ma simt trist si ma gandesc ca nu o sa am deloc iubita vreodata ca nu o sa vrea sa stea cu un baiat cuminte,linistit,normal care il pasioneaza cititul,cartile, fotbalul si muzica comerciala.Deci sfaturi.sad?

Răspuns Câştigător
| flore45 a răspuns:

Draga alin parerea mea este ca va veni timpul sa ai iubita perfecta langa tine...in dragoste nu trebuie sa te grabesti nici sa te pripesti. Fata potrivita pentru tine te va iubi asa cum esti(avand in vedere ca asemenea baieti sunt foarte rari in zilele noastre).Tu esti un baiat deosebit ce are nevoie de o fata deosebita alaturi de el.

| AvalohAlyn explică (pentru flore45):

Merci mult!:*

| euAdelina a răspuns (pentru flore45):

Meriti funda!
Zic eu

| flore45 a răspuns (pentru euAdelina):

Multumesc...:X

12 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! Deci eu te sfatuiesc mai intai sa gasesti intr-adevar o fata cu care sa poti fi tu insuti[poate vei afla multe lucruri noi despre tine], caci mai bine sa nu ai acum iubita decat sa ai una pentru care nu este nici vreo legatura.Nu conteaza ca esti sau nu frumos, desigur ai dori sa fii mai ''nebun'', asta e si problema mea.Incearca sa socializezi mai mult fara sa te schimbi complet[adica cum spuneam afla lucruri noi despre tine]O sa gasesti persoana potrivita.Succes! Sper ca te-am ajutat.

| Zenit313 a răspuns:

Nu ai sarutat niciodata o fata, nu inteleg cum ai stat 3 luni cu ea.
Nu este nevoie sa fiu filozof la categoria asta,sunt simplu,sincer si direct.
Sa nu asculti sfaturi de la fete despre fete! Asta este o regula de AUR.
Trebuie sa te schimbi! Nu exista fete care sa te accepte asa cum esti, este doar o ipocrizie! Doar noi suntem capabili pentru asta, nu vreau sa intru in detalii.
Daca te accepta in stadiul in care esti acum, inseamna ca este disperata si nu mai are alte optiuni!
Trebuie sa ai incredere si sa fii sigur pe tine! Sa fii mai rece si direct, dar sa nu exagerezi.

| MrEvil89 a răspuns:

E bine sa fii mai linistit.sa nu crezi ca nu o sa iti gasesti jumatatea.o sa vina si ziua aia dar cand o sa vrea Creatorul.

| flore45 a răspuns:

Multumesc frumosbig grin ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor.

| davido0108 a răspuns:

Incearca sa socializezi mai mult, dar si sa cunosi lumea, mai este timp pentru tine, nu-ti fa griji, este cate cineva pentru fiecare

| alike99 a răspuns:

Buna! Nu iti mai fa griji exista cineva pentru fiecare.Nu te grabi, e bine ca mai exista si oameni normali pe Pamantwinking nu te mai ingrijora si intr-o zi o sa iti gasesti jumatatea. Totul va veni de la sine.