| oAndyy a întrebat:

Sall, TPU! Am o problema. O prietena de-a mea spune ca nu o bag in seama. Ea sta cu o alta fata si zice ca eu o ignor, ca tot timpul stau cu o fata, Andra(nu cred ca va intereseaza numele). I-am spus sa nu fie geloasa pe ea pentru ca amandoua sunt prietenele mele si nu fac nici o diferenta, dar ea tot o tine una si buna ca o ignor. Ma scoate din minti... Nimic din ce spune ea nu e adevarat. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai nutiu ce sa-ti scriu/zic...thinking Totusi o sa-ncerc:p.Pai zi sa termine cu chestiilea astea, ca totul e o minciuna[ce sp ea]si ca daca nu inceteaza te superi pe ea.nu stiu daca e bine ce am scris mai sus da.tonguehappy

| oAndyy explică (pentru SimonaNicoletaღ):

I-am spus deja asta, dar nu intelege...

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru oAndyy):

Mda pai daca e chiar asa insuportabila nu mai vb cu ea si o sa-si dea ea seama sgra ca a gresit...Altceva numai stiu ce sa-ti zic!sad

| DuDux3 a răspuns:

Pai,daca nu intelege fa ce iti spune inima. Poti sa fi prietena cu ea dar sa stati la distanta sau sa rupeti lantul prieteniei voastre.Decizia depinde de tine. Funda? Pls!

| oAndyy explică (pentru DuDux3):

Am zis sa imi spui ce sa fac, nu sa imi spun eu. Ce m-ai ajutat...

| DuDux3 a răspuns (pentru oAndyy):

N-are niciun sens