| zwarasevski a întrebat:

Nu imi dati va rog niste idei pentru un cadou? Este pentru sora mea mai mare si nu stiu ce sa ii iau sad. Precizez ca are 21 de ani

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Un pandantiv din argint cu lantic, o bratara de picior; daca nu poarta bijuterii, o carte, sau pur si simplu un buchet frumos din 21 de garoafe rosii( sau alte flori care-i plac). Alegerea e si-n functie de buget, de gusturile sorei tale, de timpul pe care-l ai la dispozitie.Sa-ti traisca sora!

7 răspunsuri:
| crisiss a răspuns:

Un parfum, o bratara sau procedeaza altfel daca nu ai bani o simpla felictare cu cateva vb alese scapi de toata agitatia

| ToxicSmile a răspuns:

Ce ii place ei mai mult.
Cateva idei:
Flori
Ciocolata
O carte
O felicitare
Pantofi (daca stii cat poarta)
Niste cercei, un colier
Un hamster daca ii plac animalele laughing
O prajitura
O bluza ( orce haina )
Intreab-o ce si-ar dori happy.

Funda?

| thewomaninwhite a răspuns:

Ai putea sa-i dai un tricou personalizat cu o poza cu voi 2

| girl00 a răspuns:

Bunahappy pai ii poti lua un ceas.un lantisor de argint cu initiala ei.un parfum o rochita frumoasa ca tot vine caldurahee hee depinde de bugetul pe care-l ai.^-^

| Corynna13 a răspuns:

Ii poti lua ceva personalizat, cu valoare sentimentala. Cum ar fi un glob din acela cu lichid si sclipici in el si care are o poza cu voi inauntru. Pentru asta trebuie sa te duci la un magazin care face asa ceva. Este unul chiar in magazinul Unirii, asta daca esti din Buc. Sau daca vrei ceva de care sa se foloseasca, ii poti lua un parfum, in functie de bugetul pe care il ai.

| Iulicaa a răspuns:

O pereche de cercei sau un colier.
Un parfum.
Un buchet de flori.

| Davos a răspuns:

Cumpara-i ceva care sa il foloseasca zilnic cum ar fi un parfum, o cana pentru cei sau un iepuras ca tot vine pastele... laughing))