| Pufuliky a întrebat:

Nu imi dau seama cum imi sta mai bine cu breton sau fara. baietii imi spun ca fara iar fetele imi zic ca imi sta mai bine cu breton FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| AxYuTzA27 a răspuns:

Sal pufuliky... e km greu sa te decizi. te inteleg! cred ca daca ai fruntea mai lata e bine sa iti lasi breton oricum. u sti mai bine cum arati si poti sa faci o comparatie. Tie trebuie sa-ti placa in primul randwinking

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Pune o poza cu tine sa vedem.Si eu am aceeasi "problema".

| clauss a răspuns:

La moda am vazut ca a aparut bretonul, acum depinde si de forma fetei daca te avantajeaza s au nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele de multe ori iti spun ca iti sta bine, desi tie iti sta urat doar ca sa faca in asa fel sa nu te mai placa baietii happy. chiar si prietenele adevarate, asa este mereu happy. eu zic sa stai fara breton happy
papa :*