| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi place sa citesc carti, ma plictiseste, mi se face somn... E rau? Mai bine ma duc prin oras pe afara decat sa citesc!
In ultima vreme am fost nevoit sa citesc ca ne pune la scoala la romana sa facem rezumate de nuvele, povesti de adormit copii, draci laci...
Nu vreau sa ma convingeti sa citesc doar sa-mi ziceti daca e in regule, daca mai exista oameni asa sau daca mai bine m-as pune pe citit, ceea pentru mine ar fi culmea(de rufe xD)...
Haideti noroc si sa va distrati de revelion, votca sus fanta jos

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai calm.ca si eu urasc sa citesc, si mie mi se face somn (niic nu citesc 2 pagini ca m-am si plictisit), dar daca citesc ceva ce imi place(vampiri, fantome, de groaza), citesc dar altfel nulaughingsi faza cu rezumatele... iau din carti(niculeeeescu b-) ) sau internetsmug

7 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Nu am rabdare sa citesc nici in ruptul capului, ma ia somnu si n-am stare.

| Deea4u_2595 a răspuns:

Deci nici mie nu imi place deloc sa citesc :-& eu iau rezumatele de pe netwinking.

| bau0217 a răspuns:

O singura persoana cunosc care sa citeasca cu placere ce se da la scoala (si e destul de ciudata) asa ca banuiesc ca e normal sa nu-ti placa sa citesti ce se da la s coalalaughing

| Kristen_3393 a răspuns:

Si eu patesc asahee hee
gaseste`ti o carte care sa te intereseze, una de aventura, de dragoste, si citeste`o cu atentie big grin
atunci vei vrea pe parcurs sa stii ce se intampla, si va trebui sa citesti. big grin
asa te vei obisnui :p
funda, te rog?:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci sunteti de-ai mei.
M-am mai calmat, mersi mult!

| NessaM a răspuns:

Nu tu esti unicul care nu ii place sa citeasca suntem ft multi asa ca fii kalm)