| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg.Dece o m-ar intreba pe net daca sunt in liceu cu ea pentru ca ii par foarte cunoscut. Dupa o pauza de timp(o luna),iar pe net, intru in vorba cu ea si imi zice ca trebuie să o cunosc de la liceu dar totusi nu m-a vazut niciodata. dupa cateva intrebari recunoaste ca m-a vazut de cateva ori.Nu inteleg,ce intentii are? Nu cred ca mă confunda,cand trece pe langa mine se uita intr-un fel aparte, nu stiu să spun.

Ps : nu-mi place de ea, doar că mi se pare ciudat

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fata incearca sa intre in vorba cu tine,cauta lucruri comune si motiv de vorba, probabil ii placi si nu stie nici ea cum sa se apropie de tine, fara sa se compromita.
Trateaz-o civilizat, dar lamureste lucrurile, nu-i da sperante daca n-o placi!

| neutrino a răspuns:

Spera si ea ca tu o vei acosta cu celebra expresie: te cunosc de undeva? Asteptand in vag, a trecut ea la ofensiva. Acum pisica este in curtea ta!

| SorinTudor a răspuns:

Ca nu iti place tie asta e o alta poveste da ea te place sigur pe tine altfel n-ar intra in confidenta cu tine laughing