| Rooney7 a întrebat:

Nu inteleg.Dece o m-ar intreba pe net daca sunt in liceu cu ea pentru ca ii par foarte cunoscut. Dupa o pauza de timp(o luna), iar pe net, intru in vorba cu ea si imi zice ca trebuie să o cunosc de la liceu dar totusi nu m-a vazut niciodata. dupa cateva intrebari recunoaste ca m-a vazut de cateva ori.Nu inteleg,ce intentii are? Nu cred ca mă confunda, cand trece pe langa mine se uita intr-un fel aparte, nu stiu să spun.

1 răspuns:
| MititiCa a răspuns:

E sucita, las`o balta cu ea. sau cere`i sa iti explice clar ce intentii are ca te baga in ceata. bafta!