| DolsheBombonikTheo a întrebat:

Nu mai suport...ma plictisesc la scoala, n-am cu cine vorbi...colegele stau cu prietenii lor ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Și eu sunt în aceeași situație...trist.

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Îmi dai și mie id-ul tău, dacă vrei...

| abbeydudaa a răspuns:

Incearca sa-ti faci amici din alte clase...sau joaca-te pe telefon cum fac eu rolling eyes

| Colleen a răspuns:

Păi, poți să te duci să vorbești cu ele. Dacă nu, poți să citești o carte sau să asculți muzică. Am schimbat des școlile, deci știu cum e să fi lăsata pe dinafară. Până la urmă îți faci tu prieteni.

| DolsheBombonikTheo explică (pentru Colleen):

Me too mersi dar m-am saturat de citit toate pauzele citesc si ma joc pe tel...

| andreyutssa a răspuns:

Pai.si eu sunt in aceeasi situatie.de fapt am fost.si ca sa nu mai fiu.am incercat incetul cu incetul sa ma imprietenesc cu ei.sa intru in gasca lor. facand glume.amuzandu-i si dandu-le ce am la mine. sper ca merge si la tine.succes.ast fundita:X:.te pup

| eu12345 a răspuns:

Fa.ti si tu prieteni si fa.le in ciuda