| AnghelCatrii a întrebat:

Am si eu o mica problema! Colegele mele de clasa sunt foarte copilaroase, doua dintr-e ele imi erau cele mai bune prietene insa eu nu le mai suport, sa zic nu mai suport toata clasa! Sunt foarte copilarosi si daca vrei sa discuti cu ei ceva serios NU POTI, te toarna la toata scoala! Eu sunt clasa a 7a si stau cu fete de la clasa 9a ma simt bine cu ele si ele cu mine! E bine ce fac, sa le ignor pe colegele mele? Eu ma simt mult mai bine cu cele de la a9a! FUNDA! multumesc mult! Pwpi :*!

Răspuns Câştigător
| ionutalex13 a răspuns:

Iti recomand sa ti faci prieteni mai mari decat tine pentru ca in primul rand ai mai multe de invatat de la ei iti pot da sfaturi folositoare si ai numai de castigat

4 răspunsuri:
| aculaR18 a răspuns:

Buna! Stiu cum e sa nu-ti mai suporti colegii, dar eu am 2 colege care imi sunt prietene si sunt mai mature, adica pot sa vorbesc lucruri serioase cu ele. Acum tu ai 2 variante : ori esti si tu mai copilaroasa asa ca ele si lucrurile serioase le vorbesti cu fetele de a9a, pe care poti sa tii le faci prietene ori... nu, nu am alta varianta laughing. Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic si sa-ti fie de folos! :*

| lidix a răspuns:

In general e ok sa ai prieteni de aceeasi varsta cu tine, dar stiu cum e sa ai o prietena buna dar la care daca vrei sa ii spui ceva care pentru tine tine conteaza, si serios incepe tot cu glume. mda. eu sunt clasa a 9-a si am si prietene care ma asculta. deci sa zicem ca e ok. dar in cazul tau, cred ca e ok sa ai prietene mai mari daca simti ca ele te inteleg si te asemeni cu ele. dar nu ar trebui sa te enervezi nici pe colegele tale daca te poti distra cu ele happy

| AnghelCatrii explică (pentru lidix):

Pai, nu ma enervez pe ele doar ca nu imi place! De la un timp sunt foarte copilaroase, deci daca le zic ceva dupa 5 minute stie toata scoala! Nu mi se pare normal sincer! Totusi! Mersi mult de raspuns :*!

| lidix a răspuns (pentru AnghelCatrii):

Da, nu este normal big grin
nu ai pentru ce :*